Prosinec 2011

Merry Vocaloid Christmas

24. prosince 2011 v 10:42 | Katty-shi*~ |  keci v kleci
Můj mozek se sice ještě nenaladil na vánoční vlnu (za to může ten sníh, který nenapadl :D), ale přeji všem krásné a veselé Vánoce. ^^Vždy budem mať silu usmiať sa do očí človeku, ktorý ma chce vidieť plakať :)

19. prosince 2011 v 19:06 | Katty-shi*~ |  DIARY
Zdravím ^^
Jak se těšíte na Vánoce? Já se tedy nemůžu dočkat. Ze samotných Vánoc tedy nijak odvázaná nejsem, ale těším se na to volno :D . A taky na dva konkrétní dárky. To neuhodnete co dostanu ---> šicí stroj a červenou látku 6 x 1.5 metru :DD Trochu neobvyklý dárek, ale potřebuji to na cosplay - konkrétněji na dva akatsuki pláště .
Dárky jinak nakoupené mám...jen dva se mi zalíbily na tolik, že si je nechám a koupím místo nich náhradu. Jde o dva deodoranty, jeden dámský a jeden pánský. Ano pánský, ale když mě ta AXE tak strašně voní :D Promiň taťko, já ti koupím nový :D ÁÁ já jsem hrozná, měla bych si dát facku. Ale zase si přijdu taková...jiná.. Pochlapila jsem se :DD

I´ll be there snow dream under the sky~

18. prosince 2011 v 17:22 | Katty-shi*~ |  video
První blog jsem si založila roku 2009. Musím uznat, že tenkrát blogování bylo naprosto jiné než dnes, ...lepší. Tenkrát jsem přidávala články klidně i 20x denně a bylo mi jedno, že jsou o ničem. Možná, že jsem o něco víc dospěla, nebo spíše zhloupla. Už jsem zapomněla, jaké to je... Zapomněla jsem, jaké to je, mít hodně SBéček a pod každým článkem mít rozsáhlou konverzaci s některým z nich. Jak napsala jedna chytrá žena - "naše doba je příšerně rychlá a neustále se zrychluje."
Blíží se Vánoce a já už sice docela zapomněla, jak jsem blogovala kdysi. Ale vím, co bych v tomto období určitě udělala.
Tato písnička prostě nemůže o Vánocích chybět. Na Štědrý den se zde určitě ještě objeví. ^^

(Krom toho bych na blog ještě hodila nějakou vánoční bleskovku, ale z těch už jsem vyrostla :D)

Když se člověk "krví i duší" upíše komu jen může...

10. prosince 2011 v 9:10 | Katty-shi*~
Nadpis -> shrnuto -> naprostá nestíhačka = totální unavenost.
Potřebovala bych na chvilku zastavit čas, abych mohla dodělat všechno to, co jsem nestihla. Víte, já myslela že to bude skvělé, stát se redaktorkou v internetovém časopisu, založit cosplay team, vést vlastní blog a zároveň chodit na střední. Nestěžuji si, mám to ráda...jen, nestíhám. Chtělo by to zpomalit...
Nejvíce času mi asi žere ten cosplay team, ale vzdát se ho? Ne...ten mne baví ze všeho nejvíc. Baví mne převlékat se do kostýmů, fotit se v nich a natáčet videa. Miluji to..!
Stát se redaktorkou byl můj sen, sice ne ten největší, ale byl. Lákala mne představa sedět co chvíli u počítače a psát články, které by někoho zajímaly. Proto jsem si taky založila vlastní blog. Články píšu,... jen to nikoho nezajímá :D
I představa chodit na obchodní akademii byla slibná. Těšila jsem se s představou, jak se budu muset do noci učit, protože druhý den ráno budeme psát deset písemek. (věřte nebo ne, mě tahle představa doopravdy lákala :D)
Všechno je ale jinak.